FAALİYET ALANLARIMIZ

DÖVİZ ALIM SATIM İŞLEMLERİ

 

Türk parasının kıymetini koruma hakkındaki kanunda yetkili müesseselere ( Döviz Büroları ) verilen yetkiler doğrultusunda ister nakit ister banka hesapları üzerinden ( Havale , Eft ve Yurtiçi Bankalara Transfer )  döviz alım satım işlemi gerçekleştirmekteyiz.

EN UYGUN FİYAT AVANTAJLARI

 

 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar güçlü öz sermayesi ve müşteri portföyü ile kurumsal ve bireysel anlamda sektöründe öncü firma olmayı ve en avantajlı fiyat politikasını kendisine ilke edinmiştir.

DÖVİZ KURU TANIMI

Bir ülkenin para birimi ile başka bir ülkenin para birimi arasındaki ilişkiyi gösteren sayısal bir değerdir. 
Diğer bir ifadeyle ticaret yapan iki ülke arasındaki alışverişin oluşturduğu fiyattır.

YETKİLİ MÜESSESELER ( DÖVİZ BÜROLARI )

 
Bakanlıkça tespit edilen usul ve esaslar çerçevesinde dövize ilişkin işlemler yapmasına izin verilen ve kıymetli maden , taş ve eşyalara ilişkin işlemlerde yapabilen anonim şirketlerdir.

DÖVİZ KURU NASIL BELİRLENİR ?

 
Döviz Kuru genel olarak tüm diğer fiyatlarda olduğu gibi alıcı ve satıcıların talepleri arasında oluşan dengeye göre belirlenir. 

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Müşterilerimizin her türlü döviz alım ve satım işlemlerinde özel kur opsiyonları uygulayarak ve bu işlemleri banka hesapları üzerinden yaparak tüm işlemlerinde vakit ve fiyat avantajı sunuyoruz.

UZMAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Mevcut kalitemizi en üst düzeye taşıyor ve finans sektöründeki gelişim ve değişime öncülük etmek adına sürekli çaba gösteriyoruz.

DÖVİZ ALIM SATIM İŞLEMLERİ

Türk parasının kıymetini koruma hakkındaki kanunda yetkili müesseselere ( Döviz Büroları ) verilen yetkiler doğrultusunda ister nakit ister banka hesapları üzerinden  döviz alım satım işlemi gerçekleştirmekteyiz

PİYASA VERİ TAKİBİ

Müşterilerimizin her türlü döviz alım ve satım işlemlerinde özel kur opsiyonları uygulayarak ve bu işlemleri banka hesapları üzerinden yaparak tüm işlemlerinde vakit ve fiyat avantajı sunuyoruz.

Güven

Yaptığımız işin en önemli etkeni güvendir ve ticaretimiz boyunca Güneş Döviz müşterilerine güven veren bir şirket olmuştur.

Uzmanlık

Yaptığımız işin önemi ve müşterilerimizin hassasiyetinin bilincinde olarak işimizdeki uzmanlığımızı her zaman üst seviyede tutuyoruz.

Kalite

İşimizin kalite kriteri olarak ele alınacak konularda en iyisini sunmak şirketimiz için bir başarı ölçüsüdür.

Gizlilik

Müşterilerimizin bilgileri ve ticaretinin gerektirdiği gizliliğe şirketimizde öncelikli olarak önem verilmekte ve bilgiler korunmaktadır.